6.Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları İMYAY Yayınları Sayfa 406.Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları İMYAY Yayınları Sayfa 40

2013-2014 eğitim öğretim yılında okutulacak olan İMYAY yayınlarının yayınladığı 6. sınıf Sosyal Bilgiler çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi İmyay yayınlarının çalışma kitabı cevaplarını sizler için yayınlıyoruz.  

Yayınlanan cevapların doğruluğu kesin değildir. Öncelik sizin cevapları yapmanızdır.Siz kendi cevaplarınızı yaptıktan sonra 6. sınıf İmyay Yayınlarının çalışma kitabı cevaplarını buradaki cevaplarla karşılaştırabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitemizdeki cevaplardan yola çıkarak kendi cevaplarınızı oluşturabilirsiniz.Ayrıca Sosyal Bilgiler dersi cevaplarını siz daha iyi yaparsınız.
İmyay Yayınları 6.sınıf sosyal bilgiler 2.Ünite:Yeryüzünde de Yaşam Ünitesi Anadolu ve mezopotamya uygarlıkları konusu çalışma kitabı cevapları,İyonya cevapları,İyonyada dönemin ünlü bilim ve edebiyat insanlarının yetişmesinin nedenleri neler olabilir


NOT: İmyay Yayınları 6.Sınıf Sosyal Bilgiler dersi çalışma kitabı cevaplarında yanlış gördüğünüz soruların doğru cevaplarını aşağıda yorum bölümüne yazarak bizi uyarabilirsiniz.
0 yorum:

Yorum Gönder

 
 
 

Sponsorlu bağlantılar