6.Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları İMYAY Yayınları Sayfa 53


6.Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları İMYAY Yayınları Sayfa 53

2013-2014 eğitim öğretim yılında okutulacak olan İMYAY yayınlarının yayınladığı 6. sınıf Sosyal Bilgiler çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi İmyay yayınlarının çalışma kitabı cevaplarını sizler için yayınlıyoruz.  


Yayınlanan cevapların doğruluğu kesin değildir. Öncelik sizin cevapları yapmanızdır.Siz kendi cevaplarınızı yaptıktan sonra 6. sınıf İmyay Yayınlarının çalışma kitabı cevaplarını buradaki cevaplarla karşılaştırabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitemizdeki cevaplardan yola çıkarak kendi cevaplarınızı oluşturabilirsiniz.Ayrıca Sosyal Bilgiler dersi cevaplarını siz daha iyi yaparsınız.
Etiketler:İmyay Yayınları 6.sınıf sosyal bilgiler 3.Ünite:Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi İlk Türk islam devletleri alparslan konusu çalışma kitabı cevapları,İmyay Sosyal Bilgiler 6 Çalışma kitabı cevapları,6.sınıf sosyal bilgiler imyay çalışma kitabı cevapları,Alparslanın hükümdarlık yaptığı türk devleti hangisidir,Alparslanın ikamet ettiği başkentler hangileridir,Alparslan hangi yıllar arasında hükümdarlık yapmıştır,Alparslanın askeri alanda kazandığı en büyük zafer hangisidir, Alparslanın eğitim alanında yaptığı en büyük hizmet nedir,Alparslanın kazandığı savaşlar sonucu türk topraklarına kattığı yerler nerelerdir,Kendisinden önce ve sonra hükümdarlık yapan sultanlar kimlerdir


NOT: İmyay Yayınları 6.Sınıf Sosyal Bilgiler dersi çalışma kitabı cevaplarında yanlış gördüğünüz soruların doğru cevaplarını aşağıda yorum bölümüne yazarak bizi uyarabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 
 
 

Sponsorlu bağlantılar