6.Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları İMYAY Yayınları Sayfa 61

6.Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları İMYAY Yayınları Sayfa 61

2013-2014 eğitim öğretim yılında okutulacak olan İMYAY yayınlarının yayınladığı 6. sınıf Sosyal Bilgiler çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi İmyay yayınlarının çalışma kitabı cevaplarını sizler için yayınlıyoruz.  

Yayınlanan cevapların doğruluğu kesin değildir. Öncelik sizin cevapları yapmanızdır.Siz kendi cevaplarınızı yaptıktan sonra 6. sınıf İmyay Yayınlarının çalışma kitabı cevaplarını buradaki cevaplarla karşılaştırabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitemizdeki cevaplardan yola çıkarak kendi cevaplarınızı oluşturabilirsiniz.Ayrıca Sosyal Bilgiler dersi cevaplarını siz daha iyi yaparsınız.Etiketler:İmyay Yayınları 6.sınıf sosyal bilgiler 4.Ünite:Ülkemizin kaynakları Ünitesi Ülkemizde ekonomi ekonomik faaliyetler konusu çalışma kitabı cevapları,İmyay Sosyal Bilgiler 6 Çalışma kitabı cevapları,6.sınıf sosyal bilgiler imyay çalışma kitabı cevapları,Tar›m, sanayi ve hizmet sektörlerinde yıllara göre nasıl bir değişim olmuştur?,Bu değişimin olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?,Ülke ekonomisine katkısı en fazla olan sektör hangisidir? Sizce nedeni nedir?,Bu sektörler hakkında 2015 yılı için tahminleriniz nelerdir? Açıklayınız.
NOT: İmyay Yayınları 6.Sınıf Sosyal Bilgiler dersi çalışma kitabı cevaplarında yanlış gördüğünüz soruların doğru cevaplarını aşağıda yorum bölümüne yazarak bizi uyarabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 
 
 

Sponsorlu bağlantılar